MindBrand

APS Smart

Розробка ПЗ. Автоматизація закупівельної діяльності.
Консалтинг та аутсорсинг закупівель

Сайт компанії: https://www.aps-smart.com/

Автори компанії APS Smart

Про компанію APS Smart

Компанія «Aladdin Systems» – українська продуктова IT-компанія. Спеціалізується на консалтингу і аутсорсингу закупівельної діяльності, автоматизації бізнес процесів великих і середніх організацій для різних секторів і галузей. На ринку з 2012 року.

Компанія є одним з лідерів в Україні з автоматизації комерційних закупівель.

Клієнтами компанії є найбільші вітчизняні та транснаціональні компанії: аграрні та виробничі холдинги, промислові підприємства, банки, ритейл тощо.

Компанія пропонує на ринку універсальні програмні продукти, що дозволяють комплексно автоматизувати закупівельну діяльність організацій.

Структура власності APS Smart

Експерти: професійні закупівельники з досвідом роботи 10-15 років у різних галузях бізнесу.

Розробники: кваліфікований IT-персонал з досвідом роботи в масштабних проєктах.

Суть бізнесу APS Smart

Продукти Компанії:

SRM APS SMART
https://www.aps-smart.com

Комплексна система автоматизації закупівель. Забеспечує охоплення повного циклу закупівель: управління номенклатурою, планування, бюджетування, збір потреби, створення та узгодження заявок, проведення багатоформатних торгів, багатофакторне визначення переможця, узгодження контракту, замовлення на постачання, приймання товару, аналітика, KPI, управління постачальниками. Інтегрована з акредитованими майданчиками Prozorro.

SALESBOOK
https://salesbook.com.ua

Платформа продажів і закупівель для бизнесу.

SalesBook – електронний торговельний майданчик для бизнесу.  Надає весь необхідний функціонал електронної комерції для проведення онлайн-закупівель і продажів товарів, послуг, робіт.  Агрегатор комерційних тендерів і торгів клієнтів SRM APS SMART.