MindBrand

CSD

Медична лабораторія
Сайт компанії: https://www.csdlab.ua/

Автори компанії CSD

Всі матеріали компанії CSD

Про компанію CSD

Медична лабораторія CSD вже більше ніж 12 років залишається лідером патоморфологічної діагностики в Україні та найбільшою патоморфологічною лабораторією Східної Європи.

З 2020 року CSD суттєво розширила  спектр досліджень, у тому числі й загальноклінічні аналізи та дослідження на COVID-19 й стала унікальним для України лабораторним комплексом, робота якого дозволяє всебічно оцінити стан здоров’я кожного пацієнта.

Залишаючись надійним партнером для понад 1200 державних і приватних клінік по всій країні, Медична лабораторія CSD наразі розширює мережу, щоб зробити якісні та точні аналізи доступними для кожного українця.

Наразі мережа компанії  налічує понад 40 лабораторних офісів у більш ніж 30 містах України.

Структура власності CSD

Олександр Дудін – генеральний директор Медичної лабораторії CSD

Суть бізнесу CSD

CSD – це унікальний лабораторний комплекс, який надає повний спектр послуг із лабораторної та патоморфологічної діагностики в усій Україні.

В переліку послуг CSD понад 1300 видів аналізів та досліджень різної складності – від загального аналізу крові до визначення гістологічного типу пухлини та її молекулярного профілювання. Завдяки цьому в CSD можна пройти всі необхідні лабораторні дослідження для комплексної діагностики здоров'я. А принципи професіоналізму, інноваційності та безпеки, котрі ґрунтуються на роботі потужної команди фахівців, автоматизації робочих процесів та дотриманні контролю якості, дозволяють бути впевненими в точності кожного результату аналізів.
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло