MindBrand

ПРОСТРАНСТВО

Група компаній «Пространство» займається вивченням і розробкою засобів перетворення простору в масштабах багатофункціональних кварталів і мікрорайонів
Сайт компанії: https://prostranstvo.com.ua

Про компанію ПРОСТРАНСТВО

Група компаній «Пространство» — потужний девелоперський холдинг півдня України, що швидко розвивається, заснований у 2018 році.

Займається вивченням, аналізом та створенням засобів перетворення житлових кварталів та мікрорайонів у сучасний, комфортний та безпечний простір для життя.

Структура власності ПРОСТРАНСТВО

До групи компаній «Пространство» входять:

Девелоперські компанії. Займаються розробкою, просуванням та реалізацією житлового та комерційного простору для життя групи компаній.

Керуючі компанії. Надають повний спектр менеджменту, юридичного супроводу та фінансового звіту, забезпечують комфорт та захищеність будівель.

Проєктні інститути та дизайнерські бюро. Займаються розробкою індивідуального, сучасного та інноваційного проекту для кожної будівлі з використанням екологічних матеріалів. Також розробляють унікальні, ергономічні та функціональні дизайн-проекти для квартир.

Будівельні управління. Займаються будівництвом житлового та комерційного простору.

Дослідники (Think Tank «Пространство»). Центр міських досліджень, заснований в серпні 2019 року займається дослідженням міського простору, випереджаючою урбаністикою, просунутим девелопментом.

Iнфраструктурнi об'єкти: Медицина, освiта, спорт, культура, їжа та IT.

Медицина. Компанiя працює над створенням реабiлiтацiйного центру, нейро та Anti-Age клiнiки. В даних центрах пацiєнти будуть проходити реабiлiтацiю та лiкування за допомогою сучасного медичного обладнання та пiд наглядом кращих спецiалiстiв.
Освiта. Вiдкрито прогресивний коворкiнг, в якому на регулярнiй основi проходять освiтнi проекти, майстер-класи та лекції. Також на платформі Пространства працює демократична школа Altera School.
Спорт. Працює спортивна студiя для занять балетом та fly-йогою. В перспективi вiдкриття центру з розумним фiтнесом. 
Культура. Планується відкриття сучасного музею площею дві тисячі метрів в 2022 році.
Їжа. Відкрито французьке кафе «Сava» з сучасною кухнею, відмінним сервісом та приємною атмосферою.
IT. Технологічний кластер резидентами якого являються яскраві представники IT-сфери: UNICORE, HYS Enterprise, Epicflow, SYNEBO.

Пространство Медіа. Сучасна медійна платформа з дискусійним майданчиком, яка об’єднує журналістів, експертів, дослідників, практиків та аналітиків.

Суть бізнесу ПРОСТРАНСТВО

Група компаній «Пространство» створює стиль життя, орієнтується на сучасні та інноваційні тенденції в галузі будівництва та архітектури, найвищі стандарти якості та формування унікальних цінностей для кожного мешканця.

Ми будуємо простір для життя, який відрізняється від інших характеристиками комфортного добросусідства, партисипації, сприяє розвитку та розкриттю потенціалу як самих жителів кварталів, так і цілих районів міста. Ми прагнемо зробити життя комфортним, різноманітним, безпечним, естетично та функціонально насиченим.